Martinka

6. února 2013 v 23:32 | <<P>>
Teďka bych se vám všem co to jestě nevíte pokusil vysvětlit jak jsem vlastně tu holku ( Martinku ) vůbec poznal a kde .. :)
Takže začalo to všechno jednoho mrazivého dne od rána zkaženého 13tého prosince 2011 .. Byl jsem nevyspanej , hlava mi třeštila ale to nevadilo . :) Nebránilo mi to vstát z postele a sednout si k počítači . Už při postavení z postele se mi hlava zamotala , že jsem sebou málem praštil na zem tak jsem popadl židli a sedl si. :)
Zapnul počítač, příhlasil se na Facebook , zároveň i na Xteen kde jsem byl jen z důvodu abych se nenudil..
viděl jsem, že jsem v novém duelu tak jsem začal klikat a shánět všude možně hlasy abych vyhrál :)
tak klikám, klikám a najednou jsem naklikl osobu žeského pohlaví s přirozeným úsměvem na rtech na kterých šla vidět jen upřímnost a žádná přetvářka. :) Byla to ideální holka se kterou jsem si chtěl prohodit pár písmenek :)
Trochu se to protáhlo a z písmenek se začaly klubat věty, dokonce i souvětí ve kterých jsme se poznávali blíže a nakonec mi po dlouhé přemluvě svěřila jak se jmenuje na facebooku. pochopitelně jsem se rychlostí blesku koukl na její profil, projel všechny fotky který tam měla a nacházel jsem názor typu , že ta holka je snad dokonalá, ať jsem to projížděl třeba 100x dokola tak jsem stejně nemohl přijít ani na tu nejmenší chybu která by mně přesvědčila o tom, že nikdo není dokonalý.. Ale marný to bylo. :) radši jsem se na to vykašlal.. Začali jsme si psát na facebooku a pomalu se zbližovat . Dokonce jsem se dozvěděl že mi taky sjela očima všechny fotky na profilu .. :) prej se jí líbím . :) Tohle mě za ten den dostalo do nálady kterou jsem snad nikdy neměl , dokonce i hlava mě přestala bolet a to je co říct. :) No jo ale pak zamnou přišla máma , že něco potřebuje od babičky a že já jsem jedinej kdo nic nedělá tak bych jí pro to mohl dojít.. :(
Samozřejmě jsem Martince řekl, co po mě máma chce a ona že jí to nevadí, že ráda počká .. Ale já si nebyl jistý jestli doopravdy počká nebo ne. tak jsem jí projistotu napsal ať mi dá telefonní číslo. :) Číslo dala a já slíbil, že kdybych přišel a martinka už tu nebyla tak že jí prozvoním nebo napíšu.. :) cestou k babičce se mi trošku zastesklo po té roztomilé holčičce tak jsem se rozhodl jí napsat , ale já jí nedal své telefonní číslo a tak mi odepsala kdo vlastně jsem a když jsem jí napsal, že já Péťa tak se mi omlouvala, že to nevěděla. :) Já jí to pochopitelně odpustil :)
Přece nemohla vědět, že to jsem já .. :) Přišel jsem domů , dal mámě věci co pořebovala a urychleně směřoval do pokojíčku na facebook.. :) ale tam mě čekalo zklamání :( Kouknu a co mé oči nevidí.. :( je Offline :( tak já jí prozváněl, psal, že jsem doma atd.. Ale odpovědi jsem se nedočkal. :( Tak jsem se rozhodl celý den tu sedět a čekat než se Martiknka přihlásí.. ale marně.. Čekal jsem první den, druhý den, třetí den skoro končil a já myslel , že je konec.. Ale najednou se přihlásila :) Neváhal jsem a hned jí psal.. :) Ptal jsem se kdepak byla ty tři dny.. a ona na mě, že se semka neměla jak dostat, že má dalších 6 sourozenců. :) samozřejmě kdybych tohle věděl už předtím tak jsem tak nešílel a pochopil to :) Vše jsme si vyříkali a pokračovali v psaní.. Už mě celkem unavovalo jen to psaní.. Rozhodl jsem se jí poprosit ještě o skype, který mi dala a já hned zavolal, už jsem se nemohl dočkat jakej pak asi bude mít hlas ta holčina :)
Zvedla to a já spadl ze židle.. :D Spadl jsem kvůli tomu hlasu . Hlas měla tak krásný, čistý, bez zádrhel.. Mluvila plynule a srozumitelně.. :) Prostě nádhera. V tu chvilku už jsem si byl jistý , že ta holka je dokonalá :)

---- kdo bude chtít vědět jak to pokračovalo tak napište. :) Rád si sednu , popřemejšlým a napíšu :)) ---
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama