Pééťa

20. března 2013 v 15:25 | Martinka |  Miláčci
poněvadž a protože jsem od Péti dostala jaksi takový jeho velký a obrovský, krásný a zamilovaný článek, dlužím mu to a tak sem napíšu,jak to bylo z mé strany, když jsme se poznali.. :)
Jednoho krásného dne ( jsem optimista,takže pokud není hnusně,mám vždy dobrou náladu ) , konkrétní datum nebudu zmiňovat (ach ten 13.prosinec 2011 ♥) jsem jako dycky klikala na xteenu --> byla jsem jednu dobu strašnej závislák na tom, že vyhrávám duel i nad prvotřídníma sexbombama, který prostě neklilkaly a já byla hodně velká spamerka a za hodinu jsem si dokázala v pohodě sehnat přes 1000 bodů, takže jsem nebyla sice nějaká extra opravdu velká spamerka, ale byla jsem mezi těma lepšíma, který uměli klikat a když se řeklo,že spam,tak si fakt naspamovali a soupeři či soupeřky se pak mohli vztekat (pokud neměli tzv. fake účty,ae to xteeňáci znají,takže to tu nebudu dál rozebírat), no a jak jsem klikala,tak jsem narazila na takovýho modrookýho blonďatýho kluka s krásným úsměvem,dokonalým účesem a pózou na fotce,která mě zaujala --> žádná profi póza,prostě pohodová fotka. Ihned mi učaroval. Napsala jsem mu,jestli by mi to mohl oplatit, a on že rád :) tak fajn, vrátil mi to a začli jsme si psát.. Psal mi na "líbím se?" na xteenu, já mu to oplácela, hádali jsme se, kdo se komu líbí víc. Pak jsem našla na facu jeho žádost o přátelství --> zaskočilo mě to,ale příjemně samozdřejmě :) no a tak jsem ji přijala,jak jinak :) začali jsme si psát, ale u dopisování to nakonec nezůstalo, protože to pro nás bylo málo,chtěli jsme se slyšet.. No ale protože Péťa musel pro něco k babičce,řekl mi,ať mu dám číslo, že mi dá vědět,kdybych už náhodou na fb nebyla. Pk mě prozvonil a já napsala : " kdo jsi?" ,protože mi nedošlo, že by to mohl být můj blonďáček. ale byl a byla jsem ráda. Pak jsem 3 dny nemohla kvůli sourozencům na pc a protože jsme neměla kredit,tk mi psaní s modroočkem moc chybělo.. Ale pak jsem dorazila a byl evidentně šťastný,že jsem přišla :) vyměnili jsme si skype, no a zavolali jsme si.. Měl úžasnej a roztomilej hlas, žádnej bručák a za to jsem byla vděčná :) strašně dlouho jsme si povídali,než jsem musela jít :( párkrát mi i zavolal, protože měl volné minuty a já od bráchy zavolala jemu,protože to měl po 7. hodině večerní do t-mobilu zdarma ( Péťa si vzal jinou SIM kartu ) .. Začala jsem se do něj postupně víc a víc zamilovávat, víc jsem na něj myslel,a chyběl mi jeho hlas, jeho smích, jeho provokování a dvojsmyslné výrazy, které jsem mu s radostí oplácela.. Trošku občas koktal, ale to mi nevadilo, protože jsem měla i já trému, ale naštěstí ticho, kterého jsme se oba obávali, nenastalo a mi si opravdu rozumněli a pro mě to byl signál, že ten kluk je prostě dokonalej :) :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Informace PIO Informace PIO | Web | 14. dubna 2014 v 17:54 | Reagovat

Dobrý den,

Dovolujeme si vás informovat o stránkách zaměřených na problematiku lidské psychiky.Stránky jsou informačního a diskusního charakteru,vytvořeny autorkou s poruchou osobnosti,která je obohatila o svůj životopis, kresby a básničky.

Shledáte-li tyto stránky užitečnými,vložte prosím odkaz na vaše stránky.

Děkujeme že jste věnovali této zprávě svou pozornost,se srdečným pozdravem  PIO(pomáháme informovat ostatní)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama